KIIREIM KART 2010

10. juunil toimus EETELi liikmesfirmade vaheline jõukatsumine  Õismäe FK kardirajal, kus selgitati välja kiireimad piloodid kartauto roolis.

Võistlustel osales sel aastal 9 võistkonda. Nii nagu ka kõigil eelnevatel aastatel oli ka nüüd  kolmeliikmelises võistkonnas kaks meessoost võistlejat ning vähemalt üks naissoost võidusõitja.

Võidusõit kujunes pealtvaatajatele väga põnevaks. Kolmest poolfinaalist pääses otse finaali kolm paremat igast sõidust, lisaks üks naisvõistleja, kelle eelnevate ringide ajad olid tublis konkurentsis parimate meespilootide aegadega, kuid kelle võistlusauto kumm otsustaval ringil purunes. Ühiselt tehti otsus, et 10da võistlejana stardib Karita Gruuse ELWO ASist.

Selle aasta paremusjärjestus oli:

Võistluse võitis ELEKTROSKANDIA EESTI AS võistkond 53 punktiga (2009.a oli esimene Empower AS 50 punktiga).
Teise koha saavutas jällegi KH ENERGIA-KONSULT AS (meie võistluste uustulnuk) 51punktiga.
Kolmanda koha saavutas ELWO AS võistkond 43 punktiga.

Kiireima ringi sõitis Schneider Electric Eesti AS meespiloot Kristo Reinhold ajaga 44.01, mis jäi küll EETELi võistlustel varasemalt püstitatud rekordile.
Kiireimaks naisvõistlejaks osutus ELWO  AS esindaja Karita Gruuse 44,47 (eelmisel aastal 45,630).

Lisaks sportlikele emotsioonidele võimaldab selline kokkusaamine rajal ja rajakõrval luua meeldivaid kontakte  teiste elektriala ettevõtetega.