25 suurepärast aastat EETELile

Olles asutatud 16. mail 1995. aastal, on EETEL tähistamas oma 25. juubelit. EETEL on Eestis registreeritud ja elektrialal tegevusluba omavate ettevõtjate vabatahtlik demokraatilikel põhimõtetel tegutsev mittetulundusühing. Liidu kui tööandjate ühenduse eesmärk oma tegevuse 25 aasta jooksul on järjepidevalt olnud liikmete ühiste huvide kaitsmine elektriala kutselistes, tehnilistes, kaubanduslikes ja ärilistes küsimustes, samuti nii liikmeskonna kui ka kogu elektriala kõrge professionaalse taseme saavutamine ning selle pidev edasiarendamine.

EETELi lähiaja prioriteedid:

  • Arendusnõuniku poolt liikmete huvide ja rahuolu täpsem kaardistamine ja arvestamine valmistudes tähistama EETELi 25. tegevusjuubelit.
  • EETELI erialatoimkondade tegevuse laiendamine ja hoogustamine.
  • ETIM Internationaliga liitumine ja ETIM tootekataloogi kasutusele võtmine.
  • Sisetööde ja jaotusvõrgu elektriku ning automaatiku koolituste ja kutseeksamite korraldamine.
  • Liikmeskonna suurendamine 110-lt 120-ni, et tugevdada EETELi mõjuvõimu ja finantsvõimekust.
  • EETELi tegevuse kajastamine meedias liidu ühiskondliku tuntuse ja tema liikmete äri edu kasvatamiseks ning eriala arvamusliidriks kujunemiseks.

Eriolukorrast tingitult on lisandunud majanduslanguse mõju kaardistamine ja liikmete toetamine lahenduste leidmisel.

Kutsume kõiki elektrivaldkonna tegijaid liituma meiega et ühtse perena koos tegutseda ja panustada valdkonna edasisse arendamisse. Kindla ja ühtse erialaliiduna suudame kaitsta nii suurte kui väikeste etteõtete huve, rohkem asju ära teha ning ühiskonnas oma rolli täita. Kujundame seni peamiselt õhina põhise liidu ümber laia kandepinnaga mõjukaks organisatsiooniks ja mõtestame tähekombinatsioon EETEL järgmiselt: Esindame Elektri Tööde Ettevõtjate Lootusi. Teadagi täituvad lootused vaid mõtestatud, sihikindla ja piisavalt finantseeritud tegevusega. Aita liikmena meie ühised lootused teostada!