ENERPRO Solutions on EETELi uus liige

ENERPRO Solutions OÜ, Eesti omanikega ettevõte, on loodud 2018. aastal ning keskendub peamiselt kesk- ja kõrgepingeseadmete müügi organiseerimisele.

Lauri Rebane, ENERPRO Solutionsi juhatuse liige räägib, et ettevõtte eesmärk on võita oma klientidele aega, kuna seadmete tarnete korraldamises ollakse täpsed ja usaldusväärsed partnerid. „Omame 15 aastast kogemust energiasektoris, oskame olla kliendile toeks seadmete valimisel ja tarnete terviklahenduse leidmisel,“ lisab ta. EETELiga liituti, et leida elektrivaldkonnas uusi kontakte, olla kursis valdkonnas toimuvate arengutega ning anda ka oma panus valdkonna väljakutsetele lahenduste leidmisel.

Enerpro Solutions esindab Eestis ja kogu Baltikumis tunnustatud elektriseadmete tootjaid nagu EGE, Vishay, Coil Innovation, Tesar, Sönmez Trafo jt. Portfellis on jõutrafod, kaarepoolid, kondensaatorid, pingepiirikud, isolaatorid, klemmid ja muud elektrivõrkude ehitamiseks vajaminevad seadmed.

Ettevõtte olulisemateks tarneteks nimetab Lauri Rebane 110 kV jõutrafode tarneid Püssi, Tabasalu ja Suure-Jaani alajaamadesse Eestis ning Azuloynes, Elektrines ja Pakruoijs alajaamadesse Leedus. Samuti on olulised tööd Sindi AJ tarnitud 50 MVAr šhunt reaktorid ning Kõue AJ tarnitud 2,5 MVA pinge all reguleeritav vahetrafo.